Oferta dla sklepów i marketów

Taśmy do kas fiskalnych i terminali – oferowane przez nas taśmy do kas fiskalnych oraz terminali produkowane są z wysokiej jakości papieru oraz w bardzo szerokiej gamie rozmiarowej.

Etykiety do wag – etykiety samoprzylepne mogą występować w formie czystej lub z indywidualnym nadrukiem, kształt etykiety dopasujemy indywidualnie do Państwa urządzenia ważącego.

Reklamówki jednorazowe zrywki oraz na rolce – popularne zrywki niezbędne w każdym punkcie handlowym dostępne w pełnej gamie rozmiarów oraz grubości. Oferujemy reklamówki białe oraz z indywidualnym nadrukiem.

Reklamówki typu Ucho – reklamówki typu market o różnokolorowych nadrukach wykonane z folii LDPE

Woreczki hdpe ldpe – przeznaczone do sprzedaży produktów sypkich,

Ręczniki plus dozowniki – oferowane przez nas systemy higieniczne przeznaczony zarówno na zaplecze jak i na stoiska sprzedażowe w doskonały sposób ułatwia państwu zachowanie czystości.

Chemia gospodarcza - Oferta handlowa firmy Gold Drop składa się z szerokiej gamy środków czystości. Wszystkie nasze produkty odpowiadają standardom światowym pod względem jakości, wydajności, estetyki opakowań.

Papiery pakowe – oferujemy szeroką gamę papierów pakowych począwszy od papieru gazetowego poprzez półpergamin oraz papier powlekany polietylenem, zarówno w arkuszach jak i na roli.

Folie spożywcze plus podajniki – idealnie służą do pakowania Świerzych owoców i warzyw. Produkty pakowane w folię spożywczą dłużej zachowują świeżości naturalny wygląd. Folia zapobiega utracie witamin z pakowanego produktu

Rękawice jednorazowe – jednorazowe rękawice doskonale sprawdzają się przy higienicznym przygotowywaniu oraz wydawaniu posiłków. Oferujemy rękawice dopasowane do każdej nawet jak najwrażliwszej skóry.

Worki sanitarne (czarne ,segregacyjne)
logo
ul. Kazimierza Wielkiego 1a
43-300 Bielsko-Biała
tel/fax: 033 822 31 29
tel kom 662 521 780
WYNIKI PRZETARGU BON NA INNOWACJE
- zobacz -
- pobierz -
ue
ZAPYTANIE OFERTOWE BON NA INNOWACJE
- zapytanie ofertowe -
- wzór oferty -
Fundusze regionalne Fundusze regionalne Fundusze regionalne

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 firma WOPAK Kozieł, Jurczak Spółka Jawna realizuje projekt w ramach Bonu na innowacje w ramach działania 1.2.3.

Cele projektu: przedmiotem projektu jest przeprowadzenie prac B+R, których celem jest poszerzenie know-how firmy w zakresie wprowadzenia innowacyjnej generacji niskoemisyjnych i wysokosprawnych palników węglowych o mocy do 500 kW z zastosowaniem możliwości zmiennej geometrii powierzchni spalania. W dalszej perspektywie efekty projektu zostaną wdrożone do produkcji, poszerzając w ten sposób ofertę firmy. Uniwersalność rozwiązania pozwoli na zastosowanie palników węglowych o mocy od 0,05 d 0,5 MW w kotłach grzewczych małych i średnich mocy.

Planowane efekty: opracowanie innowacyjnych niskoemisyjnych i wysokosprawnych palników węglowych o mocy do 500 kW z zastosowaniem możliwości zmiennej geometrii powierzchni spalania.

Wartość projektu: 96 555,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 70 650,00 PLN