OSTRZEŻENIE PRZED NIEBEZPIECZNĄ KORESPONDENCJĄ
WOPAK sp. j. informuje, że nie współpracuje z podmiotem używającym adresu e-mail: Łukasz Kozieł . Podmiot ten przesyła wiadomości zatytułowane "Informacja dotyczaca rozliczenia finansowego" informujące o rzekomo nie uregulowanych należnościach, posługując się nazwiskiem wspólnika spółki Łukasza Kozieł. Przedmiotowe wiadomości nie pochodzą od WOPAK sp. j., a załącznik może zawierać wirusy, które po jego otwarciu mogą zainfekować system komputerowy odbiorcy. Prosimy o ich nie otwieranie oraz niezwłoczne usuwanie, a także informację o ich otrzymaniu, celem podjęcia stosownych kroków prawnych przeciw ich nadawcom.

Oferta dla przemysłu mięsnego

Worki do pakowania próżniowego – pozwolą na dłużej zachować świeżość produktów mięsnych

Papiery typu półpergamin+PE – doskonale nadający się do pakowania produktów mięsnych oraz garmażeryjnych

Foremki aluminiowe - do pieczenia pasztetów oraz pieczeni.

Tacki styropianowe - tacki ze spienionego polistyrenu (EPS) do wszystkich rodzajów drobiu, mięsa i ryb.

Folie PVC, PE - to najodpowiedniejsza folia do pakowania świeżej żywności. Wykorzystywana jest do pakowania ręcznego oraz z użyciem w pełni automatycznych maszyn.

Etykiety termiczne samoprzylepne – służące do znakowania serii oraz nr. partii produktu.

Pojemniki Platsikowe PP

Woreczki oraz reklamówki typu HDPE - ułatwiają sprzedaż gotowego wyrobu w sklepie firmowym.

Profesjonalna linia środki czystości firmy VOIGHT w której znajdują się m. in. preparaty do mycia naczyń, usuwania przypalonego tłuszczu, mycia lad, chłodni, dezynfekcji czy bieżącego utrzymania czystości wszelkich powierzchni zmywalnych. Wraz z preparatami oferujemy profesjonalne systemy dozowania, które zapewniają wzrost bezpieczeństwa pracy i kontrolują zużywanie preparatu w optymalnych ilościach.

Ręczniki oraz dozowniki specjalistyczne firmy Kimberly Clark oraz TORK – pomogą Państwu obniżyć koszty stosowania ręczników oraz czyściw poprzez innowacyjny sposób dozowania.

Ponadto oferujemy wykonanie indywidualnych nadruków na wszystkich wymienionych opakowaniach.
logo
ul. Kazimierza Wielkiego 1a
43-300 Bielsko-Biała
tel/fax: 033 822 31 29
tel kom 662 521 780
WYNIKI PRZETARGU BON NA INNOWACJE
- zobacz -
- pobierz -
ue
ZAPYTANIE OFERTOWE BON NA INNOWACJE
- zapytanie ofertowe -
- wzór oferty -
Fundusze regionalne Fundusze regionalne Fundusze regionalne

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 firma WOPAK Kozieł, Jurczak Spółka Jawna realizuje projekt w ramach Bonu na innowacje w ramach działania 1.2.3.

Cele projektu: przedmiotem projektu jest przeprowadzenie prac B+R, których celem jest poszerzenie know-how firmy w zakresie wprowadzenia innowacyjnej generacji niskoemisyjnych i wysokosprawnych palników węglowych o mocy do 500 kW z zastosowaniem możliwości zmiennej geometrii powierzchni spalania. W dalszej perspektywie efekty projektu zostaną wdrożone do produkcji, poszerzając w ten sposób ofertę firmy. Uniwersalność rozwiązania pozwoli na zastosowanie palników węglowych o mocy od 0,05 d 0,5 MW w kotłach grzewczych małych i średnich mocy.

Planowane efekty: opracowanie innowacyjnych niskoemisyjnych i wysokosprawnych palników węglowych o mocy do 500 kW z zastosowaniem możliwości zmiennej geometrii powierzchni spalania.

Wartość projektu: 96 555,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 70 650,00 PLN