Oferta dla piekarni i cukierni

Folie PVC na gorący stół, termokurczliwe , Poliolefina – doskonale nadają się do pakowania produktów spożywczych, w tym między innymi pieczywa, owoców, warzyw, wyrobów cukierniczych. Jest bezpieczna dla zdrowia, po zużyciu przeznacza się ją w 100% do recyklingu.

Papiery pakowe półergamin , do pieczenia(silikonowy), w formie arkuszy oraz na roli – służą do estetycznego zapakowania produktu oraz wykładana blach piekarniczych.

Foremki aluminiowe okrągłe prostokątne – do wypieku różnego rodzaju ciast, keksów babeczek.

Opakowania kartonowe - na ciastka kruche oraz torty.

Tacki oraz podkładki tekturowe – białe ,pozłacane.

Opakowania OPS oraz PP – do pakowania ciast oraz produktów sypkich, pączków.

Torebki papierowe fałdowe na pieczywo oraz bułkę tartą - Opakowania te stanowią nie tylko estetyczne opakowanie, ale również tanią reklamę sprzedawanych produktów oraz formę podkreślenia wizerunku firmy.

Woreczki oraz worki typu HDPE, LDPE CAST – estetyczne i bezpieczne pakowanie pieczywa.

Ręczniki oraz dozowniki specjalistyczne firmy Kimberly Clark oraz TORK – pomogą Państwo obniżyć koszty stosowania ręczników oraz czyściw poprzez innowacyjny sposób dozowania.

Profesjonalna linia środki czystości firmy VOIGHT w której znajdują się m. in. preparaty do mycia naczyń, usuwania przypalonego tłuszczu, mycia lad, chłodni, dezynfekcji czy bieżącego utrzymania czystości wszelkich powierzchni zmywalnych. Wraz z preparatami oferujemy profesjonalne systemy dozowania, które zapewniają wzrost bezpieczeństwa pracy i kontrolują zużywanie preparatu w optymalnych ilościach.

Ponadto oferujemy wykonanie indywidualnych nadruków na wszystkich wymienionych opakowaniach.
logo
ul. Kazimierza Wielkiego 1a
43-300 Bielsko-Biała
tel/fax: 033 822 31 29
tel kom 662 521 780
WYNIKI PRZETARGU BON NA INNOWACJE
- zobacz -
- pobierz -
ue
ZAPYTANIE OFERTOWE BON NA INNOWACJE
- zapytanie ofertowe -
- wzór oferty -
Fundusze regionalne Fundusze regionalne Fundusze regionalne

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 firma WOPAK Kozieł, Jurczak Spółka Jawna realizuje projekt w ramach Bonu na innowacje w ramach działania 1.2.3.

Cele projektu: przedmiotem projektu jest przeprowadzenie prac B+R, których celem jest poszerzenie know-how firmy w zakresie wprowadzenia innowacyjnej generacji niskoemisyjnych i wysokosprawnych palników węglowych o mocy do 500 kW z zastosowaniem możliwości zmiennej geometrii powierzchni spalania. W dalszej perspektywie efekty projektu zostaną wdrożone do produkcji, poszerzając w ten sposób ofertę firmy. Uniwersalność rozwiązania pozwoli na zastosowanie palników węglowych o mocy od 0,05 d 0,5 MW w kotłach grzewczych małych i średnich mocy.

Planowane efekty: opracowanie innowacyjnych niskoemisyjnych i wysokosprawnych palników węglowych o mocy do 500 kW z zastosowaniem możliwości zmiennej geometrii powierzchni spalania.

Wartość projektu: 96 555,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 70 650,00 PLN