Oferta dla hoteli i restauracji

Wyposażenie łazienek w postaci podajników na ręczniki ,papier toaletowy, mydła.

Ręczniki oraz dozowniki specjalistyczne firmy Kimberly Clark oraz TORK – pomogą Państwu obniżyć koszty stosowania ręczników oraz czyściw poprzez innowacyjny sposób dozowania. Pełny asortyment rozwiązań dla łazienek pomoże zachować wysokie standardy higieny, wydajności i wizerunek.

Profesjonalna linia środki czystości firmy VOIGHT w której znajdują się m .in. preparaty do mycia naczyń, usuwania przypalonego tłuszczu, mycia lad, chłodni, dezynfekcji czy bieżącego utrzymania czystości wszelkich powierzchni zmywalnych. Wraz z preparatami oferujemy profesjonalne systemy dozowania, które zapewniają wzrost bezpieczeństwa pracy i kontrolują zużywanie preparatu w optymalnych ilościach.

Serwety oraz serwetki – Serwetki papierowe trzywarstwowe oraz serwety flizelinowe o intensywnych, nasyconych barwach wspaniale nadają się do dekoracji stołu przez cały rok. Wykonane są w 100% z celulozy, posiadają atesty PZH.

Pakowanie dań na wynos - Nowoczesne maszyny pakujące dla gastronomii. Niezbędne wyposażenie restauracji, barów szybkiej obsługi i innych punktów gastronomicznych. Zapewnia szybkie, higieniczne i szczelne pakowanie dań i potraw na wynos w opakowaniach do bezpośredniej konsumpcji.

Segregacja odpadów – oferujemy serię ekologicznych worków na odpady, które pomogą Państwu w wygodny sposób segregować śmieci.
logo
ul. Kazimierza Wielkiego 1a
43-300 Bielsko-Biała
tel/fax: 033 822 31 29
tel kom 662 521 780
WYNIKI PRZETARGU BON NA INNOWACJE
- zobacz -
- pobierz -
ue
ZAPYTANIE OFERTOWE BON NA INNOWACJE
- zapytanie ofertowe -
- wzór oferty -
Fundusze regionalne Fundusze regionalne Fundusze regionalne

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 firma WOPAK Kozieł, Jurczak Spółka Jawna realizuje projekt w ramach Bonu na innowacje w ramach działania 1.2.3.

Cele projektu: przedmiotem projektu jest przeprowadzenie prac B+R, których celem jest poszerzenie know-how firmy w zakresie wprowadzenia innowacyjnej generacji niskoemisyjnych i wysokosprawnych palników węglowych o mocy do 500 kW z zastosowaniem możliwości zmiennej geometrii powierzchni spalania. W dalszej perspektywie efekty projektu zostaną wdrożone do produkcji, poszerzając w ten sposób ofertę firmy. Uniwersalność rozwiązania pozwoli na zastosowanie palników węglowych o mocy od 0,05 d 0,5 MW w kotłach grzewczych małych i średnich mocy.

Planowane efekty: opracowanie innowacyjnych niskoemisyjnych i wysokosprawnych palników węglowych o mocy do 500 kW z zastosowaniem możliwości zmiennej geometrii powierzchni spalania.

Wartość projektu: 96 555,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 70 650,00 PLN