Oferta dla gastronomi

Opakowania oraz kartony na pizzę – oferujemy państwu kartony na Pizzę w dowolnych rozmiarach, standardowe lub z indywidualnym nadrukiem.

Opakowania jednorazowe typu Menu Box – doskonale nadają się do sprzedaży jedzenia na wynos, charakteryzują się dużą akumulacją termiczną co pozwoli Państwu dostarczyć do klienta zawsze ciepły posiłek.

Sztućce jednorazowe – białe , bezbarwne, oraz pakowane pojedynczo lub w zestawach –doskonale sprawdzają się na stołówkach lub imprezach plenerowych. Znacznie obniżają koszt wydania posiłku.

Kubki jednorazowe – papierowe, styropianowe, plastikowe – dzięki swym właściwościom termicznym sprawią iż napój przez państwa podany jeszcze długo pozostanie ciepły.

Koperty papierowe typu - powlekane PE ,oraz papierowe(zapiekanka ,Hod dog, hamburger itp. – szeroka gama oferowanych przez nas kopert gastronomicznych sprawi iż na pewno spełnią one Państwa oczekiwania.

Serwetki gastronomiczne – białe , kolorowe , przystosowane do podajników. Wysokiej jakości serwetki. Delikatne w dotyku , wyjątkowo chłonne i wytrzymałe. Oferujemy również kompletne systemy serwetek z podajnikami.

Folie aluminiowe , spożywcze – Doskonale nadają się do pakowania produktów spożywczych. Produkty zapakowane w folie aluminiowe i spożywcze dłużej zachowują świeżość aromat i smak.

Tacki gastronomiczne aluminiowe, papierowe ,styropianowe - Znajduje się tu gama asortymentów mająca na celu sprostanie wymaganiom rynku, zawierająca m.in. tacki do ciast, gofrów, ryb, kiełbas, frytek itp. Pełny zakres rozmiarów talerzy tekturowych pozwala Nam utwierdzić się w przekonaniu, że ich użyteczność znajdzie zastosowanie również i u Państwa.

Rękawice jednorazowe (foliowe, lateksowe, winylowe, nitrylowe) – jednorazowe rękawice doskonale sprawdzają się przy higienicznym przygotowywaniu oraz wydawaniu posiłków. Oferujemy rękawice dopasowane do każdej nawet jak najwrażliwszej skóry.

Chemia gospodarcza oraz profesjonalna - Oferta handlowa firmy Gold Drop składa się z szerokiej gamy środków czystości. Wszystkie nasze produkty odpowiadają standardom światowym pod względem jakości, wydajności, estetyki opakowań.

Opakowania do zgrzewu na wynos – Idealnie sprawdzają się podczas pakowania na maszynach pakujących. Wysoka jakość materiału i wykończenia umożliwia wykonanie hermetycznego zamknięcia przy zachowaniu minimalnego czasu i temperatury zgrzewania. Wpływa to znacząco na zmniejszenie kosztów przy jednocześnie wyraźnie zwiększonej wydajności. Tacki można wykorzystać do pakowania dań gorących oraz schłodzonych.
logo
ul. Kazimierza Wielkiego 1a
43-300 Bielsko-Biała
tel/fax: 033 822 31 29
tel kom 662 521 780
WYNIKI PRZETARGU BON NA INNOWACJE
- zobacz -
- pobierz -
ue
ZAPYTANIE OFERTOWE BON NA INNOWACJE
- zapytanie ofertowe -
- wzór oferty -
Fundusze regionalne Fundusze regionalne Fundusze regionalne

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 firma WOPAK Kozieł, Jurczak Spółka Jawna realizuje projekt w ramach Bonu na innowacje w ramach działania 1.2.3.

Cele projektu: przedmiotem projektu jest przeprowadzenie prac B+R, których celem jest poszerzenie know-how firmy w zakresie wprowadzenia innowacyjnej generacji niskoemisyjnych i wysokosprawnych palników węglowych o mocy do 500 kW z zastosowaniem możliwości zmiennej geometrii powierzchni spalania. W dalszej perspektywie efekty projektu zostaną wdrożone do produkcji, poszerzając w ten sposób ofertę firmy. Uniwersalność rozwiązania pozwoli na zastosowanie palników węglowych o mocy od 0,05 d 0,5 MW w kotłach grzewczych małych i średnich mocy.

Planowane efekty: opracowanie innowacyjnych niskoemisyjnych i wysokosprawnych palników węglowych o mocy do 500 kW z zastosowaniem możliwości zmiennej geometrii powierzchni spalania.

Wartość projektu: 96 555,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 70 650,00 PLN